ANTIKRIST JE 16 LET NA ZEMI.....

VYVOLENÝ POROZUMĚT...... | 21.05.2016

Zdravím všechny sve bližní,a předem upozornuji,že má čeština je amaterská,jelikož jsem to měl v životě dost těžký,tak nehledte na me hrubky a chyby,a pozorně čtěte:)
V mem životě se odehrálo mnoho nadpřirozených ktere bych raději nikomu nepřál,i když v tom všem byl Buh Ježíš Kristu.
Muj názor je jasný,ale nechám si ho zatím pro sebe,a na konci se k tomu vrátím a svěřím vám ho.
Pravda je taková! a myslete si co chcete!
Že ANTIKRIST byl propuštěl v roce 2000 a věřte nebo ne,ale DAŘÍ SE MU!
Ale to co napáchal a ještě napáchá,je opravdu moc bolestive pro obyčejneho smrtelníka to mi věřte! Ale pokud má člověk v sobě alespon tu maličkou víru v našeho Pána Ježíše Krista,tak mi věřte že vše co ANTIKRIST na nás chystá je mu uplně zbytečne,protože se píše: ten kdo v Krista věří,má život věčný! a tím pádem se duše člověka zasvěcuje do NEBE,a ne do PEKLA! je mnoho satanistu kteří mají za ukol navest každýho věřícího člověka a nasměrovat jeho duši rovnou do PEKLA....Přátele,PEKLO je opravdu REÁLNÝ!!!!
Věřte tomu,a pokud nevěříte,tak si na YOUTOOBE vyhledejte svědectvý lidí,kteří v Pekle byli,a život se jim naprosto změnil.
Duch Svatý,je REÁLNÝ,JEŽÍŠ JE REALNÝ,I JEHO MATKA PANNA MÁRIA JE REÁLNÁ,I MIMOZEMŠTANE JSOU REÁLNE,jen jde o to, co si člověk vybere... PEKLO neo NBE!!!!! ale upozornuji na to, že v PEKLE,je taková nekonečná bolest,že je cítit 30x více,než na zemi.
Když si zlomíte obě ruce na ráz na teto zemi,tak si myslím že je to hrozná bolest,a ted si vemte,ýe v PEKLE to bude 30x bolet víc,a ještě k tomu bez přestání,a na věky.....
To proto chce SATAN přivest všechny BOŽÍ děti do PEKLA,aby dokázal BOHU OTCI i JEŽÍŠI,že se mu to podařilo....i když je na milion procent jasný,ŽE SATAN UŽ SVOU PROHRU PRAHRÁL PŘED 2016 LETY....
protože ho JEŽÍŠ POSLAL SPĚT DO PROPASTI,A NECHAL HO UVĚZNIT A SVÁZAT ŘETĚZI V JEDNOM S OCEÁNU...... Vím že ten kdo tohle bude číst,mě pošle někam,a bude strašně chytrej jen proto,že má školu,a je sebejistej. Ale ty,co tohle pochopí alespon jen z male části,tak pochopí,a jemu žehnej BUH_OTEC,SYN,I DUCH SVTÝ, ato až na věky a at jeho rodinu ochranuji Anděle a Aechanděle.... Je toho mnohem více co bych mohl svěřit,ale není to možne ZDE!
Ten kdo v Ježíše bude věřit,tak jak má,pak ho Ježíš naučí vše potřebne aby ochránil svou rodinu, i sve bližní ode všeho zleho,a naučí ho i mít dar ochranovat i přátele,a naučí člověka se modlt za všechny,včetně svých nepřátel.
Jak moc bych byl rád,kdyby se mě ozval někdo,kdo má podobne zážitky,i názory,pak jemu bych mohl svěřit svá tajemstvý.
No muj Názor na Baraca Obamu je,od první chýle co jsem ho uvyděl velmi pozityvní na to,že by mohl být tím daným ANTIKRISTEM!!!!!!! a povím vám i na kolik procent si to myslím-------myslím to smrtelně vážně,a to na 99% že JE,s PEKLA,a přišel zničit celý svět zrovna tak,jako HITLER!!!!!
Jen v modernější době,což je pro nás více nebezpečnější,protože jse nacházíme v době,kdy takove to věci vnímáme 100x víc,než tenkrát za HITLERA::::
Tento ANTIKRIST bude mocnější 1000x víc,než HITLER!
Tomu já věřím.
Tak drazí bratři,a sestry,pokud vás mohu vyzvat,tak se prosím obradte na Ježiše Krista,a jeho slávu,a přijmněte ho za sveho Pána,a vykupitele a Spasitele,nebot do Pekla se dostanou právě ty,co to neudělali když to udělat měli,když jim sám náš Pán Ježíě k tomu už jednou vyzval.....
Tak moc se Bojím Pekla,že si nedokážu ani představit,co bych všechno zažil,prožil,a jak moc bych se bál,a jak moc bych toužil raději volat Pana Ježíše o POMOC!
Dávejte si prosím pozor! na sve děti,nepouštějte je bez dozoru nikam,a obvzlášt na Diskoteky a podobných akcí ve věku kdy dospívají,protože zrovna takove to děti,si ANTIKRIST přeje mít,a všichni vysoce postavený Satanisti, mu takove to nevyne děti přinašeji jako obět za MOC,
která jim pak zustává a zesiluje právě tím,že unesou vase dítě,zneužijou,umučej,vystrašej až k smrti,a pak zabijou svým nepěkným ritualem,kdy pojidaji krev,a orgány.
Vím to,a věřím tomu že to co se na Netu píše,a uvadí se všelijaká svědectvý,bývalích Satanistu kteří byli visoce post. Satan.a přece se jen obrátily k Pánu BOHU,a k Ježíši.
Věřte lidi raději Našemu Pánu,a volejte ho k sobě,a otecřte mu svá SRDCE,a volejte at do něj a do vašeho života vstoupí.Pokud tak učiníte,máte vyhráno :)
Buh žehnej všem lidem, i vám aby jste nalezli cestu Boží,a kráčeli po Božích cestách,a vyhnuli se obloukem samotnemu Peklu,a prokletí.....Pozor na všechno! nebot pokud se nakloníte k BOHU,pak vás budou nenávidět,proklínat,a budou se vás pokoušt svest pryč z Cesty Boží,a škodit vám.
Na toto si oprvdu dávejte POZOR! Pán svámi se všemi,až na věky věkuv AMEN.

Přidat nový příspěvek